Rok 2020 - czas na podsumowania
28 GRU 2020

Rok 2020 - czas na podsumowania

Ten rok był zdecydowanie inny niż poprzednie. Wszyscy to wiemy i każdy z nas z pewnością odczuł różnicę osobiście.

Rok 2020 zapisze się w naszej pamięci jako pełen nieznanych wcześniej zjawisk, obaw i ograniczeń w skali świata, kraju i najbliższego otoczenia. Rok, który upłynął pod znakiem społecznego dystansu i ekonomicznej niepewności. Rok, w którym z pewnością częściej zdarzało nam się przystanąć i dopuścić do siebie refleksję nad tym, co w życiu najważniejsze.

Podsumowując jednak mijający rok - stwierdzamy z całą mocą, że trudności - choć uczą pokory, rozwijają w nas także nowe umiejętności i motywują do poszukiwania rozwiązań.

Pomimo przeszkód i niepewności - jako spółka GTL-SERVICE możemy podsumować rok 2020 z satysfakcją a nawet dumą.

W tym trudnym pod wieloma względami czasie udało nam się rozwinąć ofertę usług spółki o myjnię samochodową, działającą z powodzeniem już od kilku miesięcy a także przygotować na początek 2021 roku start nowoczesnego rozwiązania w zakresie obsługi taksówkowej pasażerów Katowice Airport.

Myjnia samochodowa GTL-Service

Katowice Airport Taxi

Pomimo wielu ograniczeń, obejmujących w bieżącym roku działalność gastronomiczną - nasza Pizza&Kebab działa i jest otwarta także na indywidualne zamówienia Klientów.

GTL-Service - usługi gastronomiczne

Pizza&Kebab

Powodem do dumy są dla nas w tym roku także otrzymane wyróżnienia.

Zostaliśmy docenieni jako wiarygodny partner biznesowy otrzymując Certyfikat Wiarygodności Finansowej a także Laur Społecznej Odpowiedzialności Biznesu.

Certyfikat Wiarygodności Finansowej dla GTL-SERVICE

Laur Społecznej Odpowiedzialności Biznesu dla GTL-SERVICE

Dziękując za wyróżnienia, zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby w kolejnym roku spółka utrzymała wysokie standardy w każdym możliwym zakresie. Mamy nadzieję, że nadchodzący rok będzie dla nas wszystkich łatwiejszy i pozbawiony tak wielu ograniczeń, z którymi w bieżącym musieliśmy się niespodziewanie zmierzyć. 

Pozostajemy otwarci na współpracę, z niecierpliwością i optymizmem czekamy na pozytywne wydarzenia roku 2021!