Podsumowanie Roku 2021 w Spółce GTL Service
28 GRU 2021

Podsumowanie Roku 2021 w Spółce GTL Service

Zbliża się koniec roku 2021. Jest to niewątpliwie czas podsumowań, analiz i wyciągania wniosków na temat kondycji firmy, jej Pracowników oraz przyszłości. 

Żyjemy w niełatwych, wymagających czasach, dniach nieustannej, pędzącej zmiany. Ostatnio musieliśmy  dostosować się do nowych realiów spowodowanych sytuacją epidemiczną i zmodyfikować również swoje założenia na ten rok.  Zareagowaliśmy szybko i postawiliśmy na rozwój nowej usługi. Z początkiem roku 2021 uruchomiliśmy i z powodzeniem rozwijamy flotę lotniskowej taksówki  Katowice Airpot TAXI , rekomendowanego przewoźnika Katowice Airport, która skupiła naszą uwagę i siłą rzeczy zajęła priorytetowe miejsce na liście naszych tegorocznych planów. 

Z powodzeniem nieustannie działamy również w pozostałych branżach zapewniając szereg usług okołolotniskowych w MPL Katowice. Do najważniejszych z nich należą usługi czystościowo - porządkowe,  usługa myjni samochdowej Myjnia Samochodowa Car Wash  czy usługi gastronomiczne Pizza&Kebab Coffe&Bistro

Z zadowoleniem możemy dziś stwierdzić, że nasza Firma wciąż utrzymuje się wysoko wśród konkurencji. To zarówno zasługa dobrej polityki Spółki, zespołu jak i szeroko rozwiniętych kontaktów biznesowych.

Podsumowując ten rok nie możemy nie wspomnieć, że nasza Firma znalazła się wśród laureatów prestizowego grona otrzymując tytuł Firmy Roku 2020 Izby Przemysłowo Handlowej w Tarnowskich Górach . To jedyne w swoim rodzaju wyróżnienie na naszym terenie przyznawane aby uhonorować najlepsze firmy regionu, które w minionym roku odniosły sukces rynkowy i mogą poszczycić się dobrymi wynikami finansowymi. Dziękujemy Państwu IPH Tarnowskie Góry  za zaufanie! Jest to dla nas powód do dumy i pragniemy złożyć deklarację, że w roku 2022 dołożymy wszelkich starań aby Spółka GTL Service utrzymała wysoki standard świadczonych usług.

 

Na koniec chcielibśmy w imieniu całego naszego Zespołu podziękować za dotychczasową współpracę i życzyć wszystkim Państwu powodzenia w Nowym Roku. 

A rok 2022 ??? By był po prostu normalny, bardziej przewidywalny i pozbawiony tak wielu ograniczeń i niewiadomych. Tego chyba wszyscy potrzebujemy najbardziej !!!